Kategori Arşivleri: Shokz

Shokz Kemikten İletim Kulaklığı yeni yılda da favoriniz olacak!

shokz

Kemikten iletim teknolojili Shokz kulaklıklar bu yıl size çok iyi gelecek. Kablolardan kurtulacak, kulaktan düştü düşecek kablosuz kulaklıklarla dünyadan izole olmaktan kurutulacaksınız.

Farklı renklerde ve modellerde sunulan Shokz kulaklık çeşitleri, kullanıcılarına açık kulak tasarımı sayesinde herhangi bir kablo olmadan üstelik kulak içine ya da kulak üstüne takmadan kulaklık kullanabilmelerine olanak tanıyor. Uzun süren kullanım süresi ile Shokz OpenRun Pro, su altında yüzde 100 su geçirmez OpenSwim, hafifliğiyle doğa sporları tutkunlarına hitap eden Shokz OpenMove ve Shokz’un klasik modeli OpenRun ile yeni yılda kulaklık anlayışınız tamamen değişecek.

Shokz kulaklıklar ister doğada ister ofiste isterseniz de evinizde özgürce telefonla konuşma ya da müzik dinleme ya da video izleme keyfi yaşatıyor.

Shokz Kulaklık ile Her Mevsim Özgürlüğün Keyfini Çıkarın!

shokz 3

Shokz kulaklık çeşitleri, kullanıcılarına açık kulak tasarımı sayesinde herhangi bir kablo olmadan üstelik kulak içine ya da kulak üstüne takmadan kulaklık kullanabilmelerine olanak tanıyor.

Shokz kulaklıklar ister doğada ister ofiste isterseniz de evinizde özgürce telefonla konuşma ya da müzik dinleme ya da video izleme keyfi yaşatıyor.

Kemikten iletim teknolojisi kullanılarak geliştirilen Shokz kulaklıkları arasında her beğeniye hitap eden renkler bulunabiliyor.

Siz de dış ortamdan izole olmadan Shokz kulaklığınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Shokz OpenMove, Shokz OpenRun, Shokz OpenRun Pro ve Shokz OpenSwim modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için sitemizi ziyaret edin!

Kemikten iletim teknolojisi ile gerçek hafifliği keşfedin!

shokz 2

Shokz kulaklık modelleri kullanıcılardan olumlu geri bildirimler almaya devam ediyor. Shokz kulaklık ile tanışanlar onun hafifliği ve kemikten iletim teknolojisi ile adeta büyüleniyor. Shokz kulaklıklardan hangisini kullanırsanız kullanın günü en konforlu şekilde tamamlarsınız.

Açık kulak tasarımı sayesinde kulak deliğini ya da üzerini kapatmadan, yalnızca kemikten iletim sistemiyle ses iletimi yapan Shokz kulaklık modelleri her beğeniye hitap eden renklerle sunuluyor.

Telefonu elinizle tutma ihtiyacı duymadan ya da herhangi bir kulaklıkla dış ortamdan izole olmadan Shokz kulaklığınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Shokz OpenMove, Shokz OpenRun, Shokz OpenRun Pro ve Shokz OpenSwim modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için sitemizi ziyaret edin!

OpenRun Pro’ya alışanlar başka kulaklık aramaz!

shokz 1

Kemikten iletim teknolojisiyle kulaklık anlayışında çığır açan Shokz, açık kulak tasarımlı kulaklık modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Shokz kulaklık modelleri, kulak deliğini kapatmadan seslerin kemik iletim yoluyla iletilmesini sağlıyor.

Shokz kulaklık modelleri arasında hızlı şarj teknolojisi ve uzun pil ömrü ile öne çıkan OpenRun Pro kullanıcılarını adeta kendine hayran bırakıyor.

Shokz kulaklığınızı dış ortamdan izole olmadan gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kulağı yormayan esnek yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilen Shokz kulaklık, üzerinde bulunan tek tuşla çağrıları yönetmeye izin veriyor.

Shokz OpenMove, Shokz OpenRun, Shokz OpenRun Pro ve Shokz OpenSwim modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için sitemizi ziyaret edin!

Shokz’un kemikten iletim teknolojili kulaklık modelleriyle tanışın!

shokz

Dünyaca ünlü Shokz kulaklık modelleri Türkiye’deki kullanıcıların da en fazla tercih ettiği kulaklık modelleri arasına girmeyi başardı. Shokz modellerini deneyimleyen kullanıcılar, kemikten iletim teknolojisini çok seviyor!

Herhangi bir kablo olmadan ya da kulak içini ve üstünü kapatmadan kulaklık kullanmaya izin veren Shokz modellerinin her beğeniye hitap eden renkleri bulunuyor.

Yüksek pil gücü, hızlı şarj özelliği, son teknoloji Bluetooth bağlantı özelliği ve gürültü engelleyici mikrofonu ile size hitap eden bir Shokz modeli mutlaka var!

Shokz OpenMove, Shokz OpenRun, Shokz OpenRun Pro ve Shokz OpenSwim modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

OpenMove – Shokz kulaklık modellerinden biri mutlaka size göre!

shokz

Türkiye kemik iletimli kulaklık markası Shokz’u keşfediyor! Açık kulak tasarımlı kemikten iletim kulaklık markası Shokz, birbirinden çekici renkleri ile her beğeniye hitap eden kulaklıklar sunuyor.

Shokz OpenMove modeli özellikle sporcuların en çok ilgi gösterdiği modeller arasında yer alıyor. 7. nesil kemik iletim teknolojisiyle gelen Shokz OpenMove, 6 saatlik pil ömrü ve yalnızca 29 gr ağırlığıyla uzun saatler telefon görüşmesi yapanlar ya da doğa sporları yapanlar için ideal kullanım sunuyor.

Hava yoluyla ses iletiminin aksine kemik iletimiyle duymayı sağlayan Shokz kulaklık modelleri ile etrafınızda olup bitenden izole olmadan dinlediğiniz müziğin keyfine varabilir, telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafifliğiyle öne çıkan modeller kırmızı, siyah, gri, bej, mavi renkleriyle de göz dolduruyor.

Sevdikleriniz için de bir Shokz modeli mutlaka var!

shokz 1

Sevdikleriniz için de bir Shokz modeli mutlaka var!

Shokz kulaklık kemikten iletim teknolojisinden aldığı güç ve eşsiz tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Shokz kulaklık, kulak içi ya da kulak üstü kulaklık modellerinin aksine kemikten iletim teknolojisini kullanıyor.

Sevdikleriniz için ideal bir hediye alternatifi olan Shokz kulaklık, kullanıcılarına çevrelerinden izole olmadan müzik dinleme ve telefonla konuşma avantajı sunuyor.

Sitemizi ziyaret ederek Shokz kulaklık modellerimizi inceleyebilir, sevdikleriniz için konforlu ve güvenli şekilde dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Shokz’la spor yapın engelleri kaldırın!

Shokzkulaklik

Shokz’la spor yapın engelleri kaldırın!

Shokz kulaklığı tercih eden sporcular çevrelerinden izole olmuyor, daha güvenli ve yüksek konsantrasyonda spor yapıyor. Kemikten iletim teknolojisiyle geliştirilen Shokz kulaklık, kulak içi/kulak üstü kulaklıkların aksine kemikten iletim yapıyor.

Terlemek ya da çevreden izole olmak gibi sorunlar Shokz’la ortadan kalkıyor.

Shokz kulaklık modelleriyle, kulağınızda kulaklık olmadan kemik iletim sistemiyle telefon görüşmesi yapabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ederek Shokz kulaklık modellerimizi inceleyebilirsiniz!

Kulaklık anlayışınızı değiştirecek!

shokz

Kulağınızda kulaklık olmadan telefon görüşmeye yapmaya ne dersiniz? 

İşte kemikten iletim teknolojisi!

Şık tasarımlı Shokz kulaklık, kulak içi/kulak üstü kulaklıkların aksine kemikten iletim yapar. 

Shokz kulaklık modelleriyle ister telefon görüşmesi yapın isterseniz de müzik dinleyin. Bir kulaklıkla yapılabilecek her şeyi Shokz kulaklıkla konforlu şekilde yapabilirsiniz.

#shokz #shokztürkiye #kulaklık #öğrenci #sporcu #teknoloji #siemarket

Shokz ile Anı Yakala

shokz

Shokz ile koşu arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla, ailenizle veya çevrenizle bağlantıda kalmak daha kolay. Kullanıcının yalnızca müziğini duymasına ve konuşmaların sesini ve ortam gürültüsünü engellemesine izin veren geleneksel hava iletimli kulaklıkların aksine, Shokz, çevrenizdeki dünyayla bağlantınızı sürdürürken sesinizin keyfini çıkarmanızı sağlar, böylece hiçbir anı kaçırmazsınız.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.