shokz openmove slider
shokz openrun slider
shokz openrunpro slider
shokz openswim slider
Shokz OpenSwimv2

SHOKZ OpenRun Pro İncelemesi

Hijyen

Shokz kulaklıkların en sevilen özelliklerinden biri, açık kulak tasarımımız sayesinde rahatsız edici, terli kulaklıkların kulağınıza sıkışmamasıdır. Shokz’un temizlenmesi de kolaydır; Sert bir antrenmandan sonra bunları yumuşak, kuru bir bezle silin.

kemil iletimi teknolojisi 1
Fall Race Roundup Blog 1600x crop center 2

Emniyet

Diğer kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar gürültü önleyici bir deneyim sunmak için kulak kanalını tıkarken, Shokz açık kulak ürünleri daha güvenli bir dinleme deneyimi için çevrenizden ve trafik, vahşi yaşam ve yayalar gibi olası tehlikelerden haberdar olmanızı sağlar.

 

Fall Race Roundup Blog 1600x crop center 2

Bağlantı

Koşu arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla, ailenizle veya çevrenizle bağlantıda kalın. Yalnızca müziğinizi duymanıza ve konuşmaların sesini ve ortam gürültüsünü engellemenize izin veren geleneksel kulaklıkların aksine Shokz, sesinizin ve çevrenizdeki dünyanın keyfini çıkarmanızı sağlar, böylece hiçbir anı kaçırmazsınız.
 
kemil iletimi teknolojisi 3
trekzairlifestyle 1500x crop center 1024x665 1

Konfor ve Kararlılık

Hafif, titanyum çerçevemiz ve özel açık kulak tasarımımız sayesinde Shokz o kadar rahattır ki onları taktığınızı neredeyse fark etmezsiniz. Sıçrayan veya düşen kulak içi/kulak üstü kulaklıkların aksine, saran esnekliğimiz, yüksek etkili tüm etkinliklerde rahat bir uyum sağlar, böylece Shokz’unuz baştan sona sabit kalır.

 

trekzairlifestyle 1500x crop center 1024x665 1

Kimler İçin Shokz?

Sporcular İçin

Shokz esnektir, ergonomik ve sağlamdır. Suya, yağmura, tere ve neme dayanıklıdır. Kesinlikle kulağınızdan yada başınızdan düşmez. Size daha güvenli bir ortam sunar.
 
 
Sporcular Icin Shokz 1
13

Öğrenciler İçin

Online ders çalışan öğrenciler için ideal ve konforlu ders dinleme ortamı sunar. Bulunduğu alan farkındalığı sunarken, derslere daha fazla dikkat ve odaklanmayı sağlar.

 

 

13

Hepimiz İçin

Evde, ofiste, toplantılarda yada araç kullanırken; her yerde telefonla konuşurken yada müzik dinlerken dış sesleri duyabilmenizin rahatlığını ve güvenliğini sağlar.
 
 
 

KEMİK İLETİŞİMİ NEDİR?

Kemik iletimi, ses titreşimlerinin kafatasının iç kulak (koklea) kemiklerine iletilmesidir, bu da kulak kanalını tıkamadan sesi algılamanızı sağlar. Daha da basit bir ifadeyle: kulak zarından geçmeye gerek kalmadan doğrudan iç kulağa iletilen sestir. Kemik iletimini sesi duymanın kısayolu olarak düşünün. Hiç kulaklarınızı tıkayıp bir şarkı söylediniz, ancak melodiyi nasıl hala duyabildiğinizi merak ettiniz mi? Veya dişlerinizi fırçalarken veya patates cipsi yerken çıkan sesleri duydunuz mu? Bu en iyi kemik iletimidir ve daha yaygın olarak kullanılan hava iletimi ile birlikte kulaklarınız sesi başından beri bu şekilde iletir!

NASIL ÇALIŞIR

Hava iletimini kullanan geleneksel kulak içi veya kulak üstü kulaklıkların aksine, Shokz(Adı AfterShokz), tüketici elektroniğine uyarlayarak doğal kemik iletimi fenomeninde ustalaştı ve şimdi açık kulak ürün serimizin başarısının ardındaki sır bu. . Ürünlerimizde çalışması için kemik iletim teknolojisinden nasıl yararlandığımız aşağıda açıklanmıştır:

Her Shokz ses cihazının her iki tarafında iki dönüştürücü bulunur. Elmacık kemiğine yakın konumlandırılan bu dönüştürücüler, ses sinyallerini daha sonra elmacık kemiklerinize gönderilen mekanik enerjiye (titreşimlere) dönüştürmek için çalışır.

Tüm Shokz ürünlerinin çerçevesinde titanyum kullanımı sadece hafif ve esnek özelliklerinden değil, aynı zamanda titanyumun ses dalgalarını düzgün ve verimli bir şekilde iletmek için ideal bir metal olması nedeniyledir.

Kemik iletim teknolojisindeki ilerlemeler, şakaktaki titreşim hissini en aza indirirken yüksek kaliteli sesi koruyan cihazlar yaratmamızı sağladı.

Aftershokz Aeropex Bluetooth Kemik İletimli Kulak Üstü Kulaklık

Kemik İletimli Açık Kulak Kulaklıklar ile Hava İletimli Açık Kulak Kulaklıklar Arasındaki Fark :

Kemik İletimli Açık Kulak

Açık kulak kulaklıkların popülaritesi, tüketiciler için çevre bilincinin önemini kanıtlamıştır ve Shokz kemik iletimli kulaklıklar, minimum ses sızıntısı ile en doğal açık kulak dinleme deneyimini sağlar, dış veya orta kulağı yormaz ve yerinde kalır. herhangi bir aktivite yoluyla. Doğası gereği, kemik iletiminin bas açısından hava iletimini gerçekleştirmesi zordur, ancak Shokz, daha derin bir bas için kristal netliğinde 8. nesil kemik iletim teknolojisine sahip Aeropex başta olmak üzere genel ses kalitesi için dünya çapındaki uzmanlar tarafından övüldü. orta kademe ve net yüksek frekans performansı, aynı zamanda ultra hafif ve rahat, rahat bir oturuş için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Hava İletimi Açık Kulak

Hava iletimi ile çalışan açık kulaklı kulaklıklar biraz farklı çalışır. Bu tasarım ile kulaklığın üzerine iki delik eklenmiş; kulağa yakın bulunan bir delik, sesi hava yoluyla kulağa iletir. Kulaklığın karşı tarafında bulunan diğer delik, anti-faz ses kullanarak ses sızıntısını azaltır. Bu açık kulak tasarımı bir miktar durumsal farkındalık sağlarken, ses netliğini sağlamak için daha yüksek bir ses seviyesi (dolayısıyla ortam gürültüsünü bastırır) ve daha büyük bir pil kapasitesi gerektirir, bu da kulaklıkların veya kulaklıkların ağırlığında artışa neden olur. Bu, gevşek oturmalarıyla birleştiğinde, yüksek etkili etkinlikler sırasında kulakiçi kulaklıkların hareket etmesine ve kaymasına neden olabilir.