Kategori Arşivleri: Ofiyaa

Sevdiklerinizi bu yılbaşında Ofiyaa Çoklu Ekranla Şaşırtın!

ofiyaa

Yeni yılda sevdiklerinize en ideal hediye seçeneklerinden biri Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri olabilir. İster evde ister ofiste Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri her yeri anında iş istasyonuna çeviriyor. Tek ekranla yetinmeyen kullanıcılara hitap eden Ofiyaa Çoklu Ekran birden fazla ekranda çoklu görevleri yerine getirmek için tasarlandı.

Ofiyaa P1 laptopunuza anında bir ekran daha eklerken, Ofiyaa P2 ve P2 Pro, dizüstü bilgisayarınıza anında iki ekran daha ekliyor. Bir ekranda tasarımlarınızı hazırlarken diğer ekranda yılın moda tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Birden fazla ekrana ihtiyaç duyan kullanıcılar için geliştirilen Ofiyaa Çoklu Ekranlar 13 ila 17 inç ekranlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Taşınması kolay, iç ve dış mekân kullanımına uygun, parlaklık, kontrast gibi parametrelerin kendi panelinden ayarlanmasına izin veren özellikler sunan Ofiyaa modelleri, sırt çantanıza kolaylıkla sığabiliyor.

1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip Ofiyaa ekranları 202 derece geriye ve öne hareket ettirmek mümkün olabiliyor.

Sevdikleriniz Ofiyaa Çoklu Ekran teknolojisiyle tanıştıkları için çok mutlu olacaklar!

Ofiyaa Çoklu Ekranla Çalışmak Keyif Verir!

ofiyaa 3

Teknoloji dünyasına ilgi duyanlar hayatlarını kolaylaştıracak ürünleri yakından takip ediyor. Ofiyaa Çoklu Ekran da özellikle uzun saatlerini bilgisayar karşısında geçiren kullanıcıların ilgi alanına giriyor. Çünkü Ofiyaa Çoklu Ekran, tek ekranda çalışmanın zorluğunu tamamen ortadan kaldırıyor. Böylelikle kullanıcılar bilgisayar başında geçirdikleri her dakikadan daha fazla keyif alıyor.

Tek ekranda aynı anda birçok işlemi yapmak mümkün olmayabiliyor. Bu ihtiyacı karşılayan Ofiyaa Çoklu Ekran ise laptopunuza anında 2 ekran daha ekleyerek işlerinizi daha kısa sürede bitirmenize olanak tanıyor.

13 ila 17 inç ekran boyutuna sahip tüm laptop modelleri ile uyumlu olan Ofiyaa Çoklu Ekranlar arasında yer alan Ofiyaa P1, Ofiyaa P2 ve Ofiyaa P2 Pro modelleri, taşınması kolay, iç ve dış mekân kullanımına uygun, parlaklık, kontrast gibi parametrelerin kendi panelinden ayarlanmasına izin veren özelliklerle sunuluyor.

Yalnızca birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır hale getirilebilen modeller taşıma çantasında dilediğiniz yere götürebileceğiniz boyuta indirgenebiliyor.

1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip Ofiyaa ekranları 202 derece geriye ve öne hareket ettirmek mümkün olabiliyor. Böylelikle siz kendi ekranınıza bakarken, sunum yaptığınız kişiler de onlara doğru çevirdiğiniz ekranlardan sizin ekranınızdaki içerikleri takip edebiliyor.

Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için internet sitemizi ziyaret edin!

Her Ofise Ofiyaa Çoklu Ekran!

ofiyaa 1

Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri ile ofisinizi daha verimli sonuçlar alabileceğiniz iş istasyonuna çevirebilirsiniz. Tüm dizüstü bilgisayarlar ile uyumlu çalışabilen Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri, P1, P2 ve P2 Pro modelleri ile kullanıcıların boyut seçimine izin veriyor.

Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz Ofiyaa ekranlar tıpkı dizüstü bilgisayarınız gibi çantaya sığabilen boyutlarda sunuluyor.

Kurulumunu yalnızca birkaç dakika içerisinde yapabileceğiniz Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri ile ekran parlaklığı, kontrast ya da ışık gibi ayarları harici olarak yapabilirsiniz.

13.3 ila 17 inç ekran boyutuna sahip tüm ekranlarla uyumlu olan Ofiyaa P2 Pro’nun yanı sıra 13-16 inç ekranlar için geliştirilen P1 ve P2 modelleri ile dilediğiniz her yerde 3 ekranla çalışma konforuna erişebilirsiniz.

Hafifliğiyle öne çıkan modeller 16:9 en boy oranı ile sunuluyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip olan Ofiyaa ekranlar 202 derece geriye ve öne hareket ettirilebiliyor.

Ofiyaa Çoklu Ekran modelleriyle tanışmak için internet sitemizi ziyaret edin!

Ofiyaa Çoklu Ekranla Çalışmak Hızlı ve Eğlenceli!

ofiyaa

Ofiyaa Çoklu Ekran, çalışırken hem hız kazanmanızı hem de etkili ve verimli şekilde sonuç almanızı sağlar. Üstelik çalışırken eğlenir, her zamankinden daha hızlı çalıştığınız için de motivasyon kazanırsınız.

Ofiyaa P1 model ikili ekranda, Ofiyaa P2 ve P2 Pro modelleri ile de üçlü ekranda çalışmanızı sağlar.

13 ila 17 inç ekran dizüstü bilgisayar modelleri ile uyumlu olarak kullanılabilen Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri, kurum için yalnızca birkaç dakikanızı alır.

Kurulum aparatları kutu içerisinde gelen ürünler çantada taşınabilir hafifliktedir.

İç ve dış mekân kullanımına uygun, parlaklık, kontrast gibi parametrelerin kendi panelinden ayarlanmasına izin veren modeller, nerede olursanız olun çoklu ekranın konforunu yaşayabileceğiniz pratikliktedir.

Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri ile tanışmak için internet sitemizi ziyaret edin!

Ofiyaa Çoklu Ekran her yeri ofise dönüştürür!

ofiyaa

Ofiyaa Çoklu Ekran, tek laptop ekranını anında 3’lü iş istasyonuna dönüştürüyor. Ofiyaa P1 modeli 2 ekran, Ofiyaa P2 ve P2 Pro modelleri 3 ekranlı çalışma performansıyla size hem zamandan tasarruf ettiriyor hem de verimli sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Yalnızca bir iki dakika içerisinde kurulumunu tamamlayabileceğiniz Ofiyaa ekran ihtiyaç duyulan kablo desteğini de beraberinde getiriyor.

13.3 ila 16 ve 17 inç ekran boyutuna sahip tüm ekranlarla uyumlu olan modeller ekran parlaklığı, kontrast gibi parametrelerin harici olarak ayarlanmasına da izin veriyor.

220 derece öne ve arkaya doğru çevrilebilen ekranlarla hem siz çalışır hem de sunum yaptığınız iş arkadaşlarınıza da oturdukları yerden ekranınızı izleme olanağı tanıyabilirsiniz.

Ofiyaa ekranlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Birden fazla ekrana ihtiyaç duyuyorsanız Ofiyaa ekran tam size göre!

ofiyaa1

Birden fazla ekrana ihtiyaç duyuyorsanız Ofiyaa ekran tam size göre!

Ofiyaa Çoklu Ekran, dizüstü bilgisayarı kullanırken birden fazla ekrana ihtiyaç duyanlara hitap ediyor. Taşınabilir oluşu ve kolay kurulumu ile dikkat çeken Ofiyaa ekranla birden fazla ekranın keyfine varabilirsiniz.

Ofiyaa Çoklu Ekran P1, P2 ve P2 Pro modelleriyle farklı ekran büyüklüklerine sahip kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarıyor. Farklı bağlantı seçenekleri sunan Ofiyaa modellerinden siz de dilediğinizi seçerek dakikalar içinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Farklı sektörlerdeki çalışanlara hitap eden Ofiyaa ekran modelleri görüntü kalitesi ve harici hoparlörü ile de dikkat çekiyor.

Siz de Ofiyaa Çoklu Ekran teknolojisiyle tanışmak için ürünlerimizi inceleyin!

Dijital çizim yapanlar Ofiyaa çoklu ekranı tercih ediyor!

ofiyaapost

Dijital çizim yapanlar Ofiyaa çoklu ekranı tercih ediyor!

Ofiyaa Çoklu Ekran, dijital çizim yapanların işlerini kolaylaştırıyor. Birden fazla ekran kullanarak çizimlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ekranlarınızı ister çoğaltarak isterseniz genişleterek kullanın, Ofiyaa her anlamda kullanıcılarına zamandan tasarruf ettiriyor.

Ofiyaa Çoklu Ekran kurulumunu dakikalar içinde yapabilirsiniz. Type C konektör bağlantısı olmayan bilgisayarlar için üstelik Type A bağlantı noktası seçeneği de bulunuyor.

Ofiyaa Çoklu Ekran kendi bağlantı noktaları ile de kullanıcılarına ekstra USB bağlantı noktası gibi seçenekler sunuyor.

Siz de Ofiyaa Çoklu Ekran teknolojisiyle tanışmak için ürünlerimizi inceleyin!

Ofiyaa ile çalışma saatlerinizi kısaltın!

ofiyaa

Profesyonel kullanıcılar gibi amatörler de Ofiyaa çoklu ekran teknolojisini çok seviyor.

Aynı anda 3 ekranda çalışmanın keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Bir ekrandan oyun oynarken diğer ekrandan sohbet akışınızı takip edebilirsiniz.

Kurulumunu yalnızca 5 dakika içerisinde tamamlayabileceğiniz Ofiyaa çoklu ekran, Type C konektörü olmayan bilgisayarlar için Type A bağlantı noktası da sunuyor. 

Siz de Ofiyaa çoklu ekran teknolojisiyle tanışmaya hazır mısınız?

www.siemarket.com

#ofiyaa #ofiyaatürkiye #bilgisayar #çokluekran #teknoloji #siemarket

Ofiyaa – Tasarım Harikası Ofiyaa

ofiyaa 1

Ofiyaa Üç Ekranının tasarımı kendine özel ve şıktır. Ne eski tarz bir hava veriyor, ne de fütüristik bir his veriyor. Yine de, bu etkileyici aygıtın yapımı, genç nesilden yaşlı vatandaşlara kadar herkesi kendine çekiyor.
13 ila 16 inç arasındaki tüm dizüstü bilgisayarları destekler. Braketi daha büyük bir ekran için genişletmek veya daha küçük bir ekran için daraltmak için herhangi bir çaba gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir kullanım kılavuzunun yardımı olmadan sadece bakarak nasıl yapılacağını bileceksiniz.

Üç Ekran Deyince En iyisi Ofiyaa

OFIYAA

Tasarım ve uyumluluk söz konusu olduğunda, Ofiyaa  rakiplerini her yönüyle aştı. Tasarımı çok minimalist ama muhteşem. Katlayabilir, çantanıza koyabilirsiniz ve sırt çantanızda fazladan bir şey olduğunu bile hissetmezsiniz. Üreticiler, ağırlığı düşük tutmak için dayanıklılıktan ödün vermediler.

Piyasadaki diğer çift ekranlı markalara göre daha dayanıklıdır. Diğer üreticilerin aksine, Ofiyaa üreticileri, cihazlarını piyasaya sürmeden önce kapsamlı bir şekilde test ettiler. Aynı pakette dayanıklılık ve işlevsellik istiyorsanız, Ofiyaa’dan başkasına bakmamalısınız.

#ofiyaa #ofiyaatürkiye #bilgisayar #çokluekran #teknoloji #siemarket

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.