Kategori Arşivleri: Neeuro

Çocuğunuzun ısrarcı dikkat eksikliği problemine karşı Cogoland!

Neeuro

Dikkat eksikliği ya da dikkat dağınıklığı problemi olanlar Neeuro Başbandı ve uygulamaları ile tanıştıktan sonra odaklanma problemini geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor.

Dikkat dağınıklığı, başta çocuklar olmak üzere her yaşta problem oluyor. Ancak Neeuro Başbandı; dikkat, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabilen müdahalesiz bir cihazdır. Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor.

Neurofeedback teknolojisi ile çalışan Neeuro Başbandı, Cogoland uygulaması ile çocuklarda dikkat ve odaklanmayı güçlendirmek için kullanılıyor. Neeuro Başbandını kullanırken klavye ya da mouse gibi yardımcı ekipmanlara ihtiyacınız yok! Çünkü Neeuro beyinde odaklanma yoluyla kontrol edilebilen bir sistem sunuyor. Neeuro Başbandını kullanmak için yalnızca bir laptop ve Neeuro ile sunulan Cogoland, NeeuroFit, Memorie ve Galini uygulamalarından birine ihtiyacınız oluyor.

Neeuro Başbandı, yetişkinlere de stresle başa çıkmayı öğretiyor.

Siz de öğrencileriniz ya da danışanlarınızı odaklanma problemleriyle baş etmek için Neeuro Başbandı ile tanıştırabilirsiniz.

Çocuklarda Odaklanma Nasıl Arttırılır?

neeuro 3

Neeuro Nedir?

Neeuro, Neurofeedback teknolojisi ile çalışan Neeuro Başbandı’nı geliştirdi. Çocuklarda dikkat ve odaklanmayı güçlendirmek için kullanılan Neeuro Başbandı yetişkinlere de stresle baş etmeyi öğreten uygulamalar sunuyor.

Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor. Kullanıcının beyin dalgası sinyallerini kaydederek gerçek zamanlı geri bildirim elde etmeyi sağlayan Neeuro Başbandı, gerçek zamanlı beyin aktivitesinden anında geri bildirim alınmasını sağlıyor.

Neeuro Başbandını kullanmak için yalnızca bir laptop ve Neeuro ile sunulan uygulamaya ihtiyacınız olur. Klavye ya da Mouse gibi yardımcı ekipmanlara ihtiyacınız olmaz çünkü Neeuro beyinde odaklanma yoluyla kontrol edilebilen bir sistem sunar.

Neeuro Başbandı, beyin dalgası sinyallerini yakalayarak, NeeuroOS’un Yapay Zekâ (AI) algoritmalarıyla birlikte, dikkat, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabilen, müdahalesiz bir cihazdır.

Siz de öğrencileriniz ya da danışanlarınızı odaklanma problemleriyle baş etmek için Neeuro Başbandı ile tanıştırabilirsiniz.

Çocuklarda odaklanmanın nasıl arttırılabileceğine dair detaylı bilgiler ve Neeuro Başbandı hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Neeuro Başbandı ile dikkat ve konsantrasyon gelişimi mümkün!

neeuro 2

Günümüz teknoloji dünyasının en büyük yan etkilerinden biri dikkat ve konsantrasyon dağınıklığıdır. Her gün onlarca içerik bombardımanı ile yorulan zihinde dikkat ve odaklanma güçlüğü başlar. Ancak bu sorun zaman zaman genetik olarak kuşaktan kuşağa aktarılabilir. Sebebi ne olursa olsun dikkat ve konsantrasyon güçlendirmeye yardımcı olan Neeuro ise teknolojinin avantajlı taraflarını kullanıcılarına sunuyor. Neeuro Başbandı ve beraberindeki uygulamalar Cogoland, NeeuroFit, Galini ve Memorie dikkat ve konsantrasyonu arttırırken, öğrencilerin sınav kaygısını azaltmada yardımcı oluyor. 

Neurofeedback teknolojisini kullanan Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor. Neeuro Başbandı, kullanıcının beyin dalgalarına herhangi bir müdahalede bulunmadan kendi beyin dalgası sinyallerini kaydederek gerçek zamanlı geri bildirim elde etmeyi sağlıyor.

Neeuro Başbandını kullanmak için yalnızca bir laptop ve Neeuro ile sunulan uygulamaya ihtiyaç duyarsınız. Klavye ya da Mouse gibi yardımcı ekipmanlara ihtiyacınız olmaz çünkü Neeuro beyinde odaklanma yoluyla kontrol edilebilen bir sistem sunar.

Neeuro Başbandı ve uygulamaları ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!

Çocuklarda konsantrasyonu arttırmanın kanıtlanmış 3 bilimsel yolu!

neeuro 1

Çocuklarda son dönemde artan konsantrasyon eksikliği ve dikkat dağınıklığı problemlere neden olabiliyor. Öyle ki ders çalışma oranını düşüren ve sınav sonuçlarını etkileyen bu durum çocukların gelecekleri için de tehdit oluşturuyor.

Ancak Neeuro Başbandı kullanarak bu sorunların üstesinden gelmek mümkün olabiliyor. Özellikle sınav başarısını arttırmada ve konsantrasyonu yükseltmede etkili olan Neeuro Başbandı dikkat eksikliğinin de önüne geçiyor.

Neeuro ile kanıtlanmış 3 bilimsel yolla çocuk ve yetişkinlerin dikkat ve konsantrasyonlarını arttırmaları mümkün olabiliyor. Beyin dalgalarını olması gereken frekansa uyumlamak, görevleri eğlenceli hale getirmek ve şaşırmak! İşte bu yolları kendi özel eğitim tekniğiyle uygulamaya izin veren Neeuro Başbandı beyin dalgası sinyallerini yakalayarak NeeuroOS’un Yapay Zekâ (AI) algoritmalarıyla birlikte, dikkat, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabiliyor. Neeuro Başbandı beyin dalgalarına müdahalesiz bir cihazdır. Neurofeedback teknolojisini kullanan Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor.

Klavye ya da Mouse gibi başka ekipmanlara gerek duymayacağınız bir sistem şeklinde geliştiren Neeuro Başbandını kullanırken yalnızca zihin odaklanması ile uygulamaları kullanabilirsiniz.

Neeuro Başbandı ve beraberindeki uygulamalar Cogoland, NeeuroFit, Galini ve Memorie dikkat ve konsantrasyonu arttırırken, öğrencilerin sınav kaygısını azaltmada yardımcı oluyor.  Neeuro Başbandını kullanmak için yalnızca bir laptop ve Neeuro ile sunulan uygulamaya ihtiyacınız olur.

Neeuro Başbandı ve uygulamaları ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!

Dikkat ve odaklanma için tabletiniz ve Neeuro Başbandı size yeter!

neeuro

Neurofeedback teknolojisi kullanılarak geliştirilen Neeuro Başbandı, dikkat ve odaklanma sorunu yaşayanlar için ideal çözüm sunuyor.

Neeuro Başbandı, beyin dalgası sinyallerini yakalayan ve NeeuroOS’un Yapay Zekâ (AI) algoritmalarıyla birlikte, dikkat, odaklanma, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabilen, müdahalesiz bir cihazdır.

Taşınabilir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev gören Neeuro Başbandı, kullanıcının beyin dalgası sinyallerini kaydederek gerçek zamanlı geri bildirim elde ederek ilerlemeyi sağlıyor. Kullanıcının beynindeki dalgalara herhangi bir müdahalede bulunmadan odaklanma gücüyle çeşitli zorluktaki oyunları ve uygulamaları yönetmeye imkân tanıyan Neeuro Başbandı, çocuklarda olduğu gibi yetişkinlerde de dikkat ve odaklanmayı arttırırken, stres yönetimi yapabilmeyi sağlıyor.

Her zamankinden daha fazla dikkat ve odaklanma için bir tabletiniz olması Neeuro Başbandını kullanabilmeniz için yeterlidir. Gerisi yalnızca beyin gücünüze kalır! Herhangi bir mouse ya da klavyeye ihtiyaç duymadan tabletinize kurduğunuz Cogoland, NeeuroFit, Memorie ya da Galini uygulamaları ile dikkat ve odaklanma problemlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.

Neeuro ve Cogoland dikkat ve odaklanma için yeni teknolojik çözümler sunuyor

neeuro

İnsan beyni karmaşık bir organ. Onu anlamak zor olabilir ancak teknolojinin sunduğu imkânlarla bu mümkün olabiliyor. Üstelik beyninizin performansını arttırmak dahi söz konusu olabilir.

Özellikle dikkat ve konsantrasyon sorunu yaşayan çocuklar ve yetişkinler için geliştirilen teknolojiler ise bugün bilimin kabul ettiği yöntemleri kullanıyor.

Neeuro’nun geliştirdiği Başbandı da bu uygulamalar arasında öne çıkıyor. Neeuro Başbandı kullanarak beyin dalgalarını ölçmek ve onları anlamak kolaylaşıyor. Taşınabilir EEG cihazı olarak işlev gören Neeuro Başbandı, beynin gerçek zamanlı aktivitesini anlamaya yardımcı oluyor.

Neeuro Başbandı, beyin dalgası sinyallerini yakalayan ve NeeuroOS’un Yapay Zekâ (AI) algoritmalarıyla birlikte, dikkat, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabilen, müdahalesiz bir cihazdır.

Cogoland, NeeuroFit, Galini ve Memorie uygulamaları mouse ya da klavye kullanmadan yönetmeye izin veren Neeuro Başbandı, özellikle çocukların dikkat ve konsantrasyon sorunlarında terapi amacıyla kullanılıyor. Cogoland uygulamalasında bulunan 240 adet matematik ve İngilizce soruları ise çocukların oyun oynarken sınav kaygısıyla baş etmelerine ve soru çeşitliliğini görmelerine yardımcı oluyor.

Neeuro ile dikkat ve farkındalığınızı arttırın!

neeuro 1

Neeuro ile dikkat ve farkındalığınızı arttırın!

Neeuro Başbandı ve uygulamaları neurofeedback teknolojisini kullanarak kullanıcıların dikkat ve konsantrasyonlarını artırmalarını sağlıyor.

Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor. Kullanıcının beyin dalgası sinyallerini alarak gerçek zamanlı geri bildirim sağlıyor.

7-12 yaş arası çocuklar için hazırlanan Cogoland ve NeeuroFit uygulamaları çeşitli beyin jimnastiği çözümleri sunuyor. Okul hayatında başarıyı arttıran Cogoland uygulaması ile öğrenciler 240 adet Matematik ve İngilizce sorusu çözüyor.

Kullanıcıların mouse ya da klavye kullanmadan odaklanarak yönetebildiği Cogoland ve NeeuroFit uygulamaları yanı sıra kullanıcıların üretkenliğini artırabileceği Galini ve optimum gevşeme ve farkındalık sağlayan Memorie uygulamaları da Neeuro başbandı ile kullanılabiliyor.

Siz de Neeuro Başbandı ve uygulamaları ile tanışmak için ürünlerimizi inceleyin!

Neeuro ve Cogoland ile çocuğunuzun dikkatinin gelişmesine yardımcı olun!

neeuropost

Neeuro ve Cogoland ile çocuğunuzun dikkatinin gelişmesine yardımcı olun!

7-12 yaş arası çocuklar için hazırlanan bir dikkat eğitim programı olan Cogoland, Neurofeedback teknolojisinin kullanıldığı Beyin-Bilgisayar Arayüzü (BCI) oyunudur. Neeuro, Cogoland oyunu ile çeşitli beyin jimnastiği çözümleri sunuyor. Neeuro Başbandı, kullanıcının beyin dalgası sinyallerini yakalayarak kişinin gerçek zamanlı geri bildirim alabildiği ve zihinsel durumlarının daha fazla farkında olduğu taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor.

Üretkenliğinizi artırabileceğiniz Galini ve optimum gevşeme ve farkındalık sağlayan Memorie uygulamaları da Neeuro başbandı ile kullanılabiliyor.

Siz de Neeuro Başbandı ve Cogoland ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!

Neeuro ile stresinizi yönetmeyi öğrenin!

neeuro

Stresten kurtulmak için Neeuro Başbandını denediniz mi? Neeuro Başbandı, çeşitli gevşeme aktiviteleriyle stresi hafifletmeye yardımcı oluyor.

Neeuro, bilişsel gerilemeyi önlemeye yardımcı olan çeşitli beyin jimnastiği çözümleri sunuyor.

Kullanıcının beyin dalgası sinyallerini yakalayan, gerçek zamanlı geri bildirim veren taşınabilir elektroensefalograf (EEG) cihazı Neeuro Başbandı; CogoLand, Galini ve Memorie ile kullanılabiliyor. 

Beyin-Bilgisayar Arayüzü (BCI) oyunu ile neurofeedback teknolojisinin kullanıldığı CogoLand, 7-12 yaş arası çocuklar için hazırlanan bir dikkat eğitim programıdır.

Memorie, üretkenliğinizi artırabileceğiniz, odaklanma, hafıza ve diğer bilişsel becerileri geliştirebileceğiniz bir oyun programıdır.

Optimum gevşeme ve farkındalık sağlamak için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk ölçülebilir stres yönetimi çözümü Galini ise huzur ve zihin açıklığı elde etmenize yardımcı olur.

www.siemarket.com

#neeuro #neeurotürkiye #cogoland #galini #memorie #çocukgelişimi #çocuk #yetişkin #teknoloji #siemarket

Neeuro – Teknoloji Artık Çocuğunuzun Dostu

neeuro

Teknoloji, çocukların davranışlarını olumsuz yönde etkilemede önemli bir rol oynamıştır. Bazen sosyal becerileri bozarak, beyin bulanıklığını artırarak ve günlük aktivitedeki çeşitliliği azaltarak. Ancak, NeeuroFIT gibi çok yönlü bir platform sağlayabilen çeşitli teknoloji tabanlı beyin jimnastiği programları vardır. NeuuroFIT, çeşitli yaş grupları için yeni bir beyin jimnastiği egzersizleri sunar. Neeuro’nun bilim adamları ile birlikte geliştirdiği bir dizi oyun aracılığıyla kişinin dikkat, hafıza, uzamsal yetenek, karar verme ve bilişsel esneklik becerilerini geliştirmek veya eğitmek için tasarlanmıştır.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.