Kategori Arşivleri: Jetoku

2023 yılında Jetoku ile daha hızlı okuyun daha fazla zaman kazanın!

jetoku

2023 yılı daha fazla kitap okuduğunuz ve eskiye oranla okuduklarınızı daha iyi anladığınız bir yıl olacak!

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama kursu, okuma hızınızı öncekine göre 4 kata kadar arttırma fırsatı sunuyor.

Özel öğretme tekniği, online eğitim platformunda sunulan zengin müfredatı ve kişiye özel eğitim sistemiyle Jetoku, hem okuma hızınızı arttırıyor hem de okuduklarınızı eskiye oranla daha iyi anlamanızı da sağlıyor. Böylelikle arta kalan zamanlarınızı değerlendirmek de size kalıyor.

Her akademik seviyeye uygun eğitim programları ve gelişim takibi fırsatı sunan Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Kursu üstelik eğitmenseniz size Jetoku ailesine katılma fırsatı da sunuyor.

Sistemimiz, öğrencilerin yüz yüze ya da online eğitim tercihlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Öğrencilerinizle birlikte karar vereceğiniz eğitim takviminde tamamen özgürsünüz. Tek yapmanız gereken eğitmenlerimiz arasına katılarak 2 günlük eğitiminizi tamamlamak ve size hediyemiz olan 10 adet Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama kitabını öğrencilerinize vererek eğitimlere başlamalarını sağlamak.

Jetoku Ailemize Katılarak Sertifikalı Jetoku Eğitmeni Olun!

jetoku 3

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Ailesi, her geçen gün büyüyor. Siz de Jetoku ailesine katılarak Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama kursu eğitmenlerimiz arasına katılabilir, hemen eğitim vermeye başlayabilirsiniz.

Sistemimiz, öğrencilerin yüz yüze ya da online eğitim tercihlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Öğrencilerinizle birlikte karar vereceğiniz eğitim takviminde tamamen özgürsünüz. Tek yapmanız gereken eğitmenlerimiz arasına katılarak 2 günlük eğitiminizi tamamlamak ve size hediyemiz olan 10 adet Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama kitabını öğrencilerinize vererek eğitimlere başlamalarını sağlamak. Eğitimlerimiz kişilerin yaş grubuna, eğitim seviyesine ve akademik durumuna göre değişkenlik gösterir. Herkese aynı müfredat sunulmaz. Böylelikle kullanıcılar okurken eğlenir, eğlenirken hızlı okumayı öğrenir. Üstelik okuduklarını eskisinden daha hızlı anlar.

Jetoku, hızlı okumak isteyen kullanıcıların okuma hızlarını 4 kata kadar arttırabilmelerine olanak tanır.

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama programıyla ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilir ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama sistemi ile okuma hızınızı 4 kata kadar artırabilir, okuduklarınızı eskisinden daha iyi anlayabilirsiniz.

jetoku 2

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama sistemi ile okuma hızınızı 4 kata kadar attırabileceğinizi biliyor musunuz?

Herkes hızlı okuduğunu iddia eder! Ancak Jetoku ile tanışanlar bunu gerçekten yapar. Üstelik hızlı okumanıza rağmen okuduklarınızı eski okuma hızınızdakinden daha iyi anlarsınız.

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Kitabı yanı sıra beraberinde gelen şifre ile online eğitim paneline giriş yaparak zengin müfredata sahip egzersizleri ve uygulamaları yapan herkes hızlı okuma yetisini kazanabilir.

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama programıyla ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilir ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Öte yandan, Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama programının bir parçası olarak bunu bir gelir kaynağına dönüştürebilirsiniz. Eğitmen ailemize katılmak için bize ulaşın.

Jetoku Eğitmen Ailemize Katılın!

jetoku 1

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama ailesi giderek büyürken siz de aramıza katılmak ister misiniz?

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama sistemi ile kullanıcılar okuma hızlarını 4 kata kadar arttırabiliyor. Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Kitabı ile gelen şifre ile online eğitim paneline giriş yaparak sunulan egzersizleri yapan herkes hızlı okuma yetisini kazanabiliyor.

Siz de sertifikalı eğitmenlerimizden biri olarak, bu eğitimlerle çevrenizde fark yaratabilir, kendiniz için bir kazanç kaynağı oluşturabilirsiniz.

Yaklaşan eğitimlerimiz ve program hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Jetoku daha çok zaman daha çok kitap demek!

jetoku

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama sistemi ile okuma hızınızı 4 kata kadar arttırabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik her zamankinden daha hızlı okuma ve anlama becerisi kazanarak okumak için kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

İster roman, isterseniz de sınav esnasında sınav sorularını okuyun, Jetoku her şartta size hızlı okuma avantajı sunar. Üstelik Jetoku ile okuduklarınızı artık eskisinden daha iyi anlamaya başlarsınız.

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Kitabı ile sunulan şifreyi kullanarak online eğitim paneline giriş yapabilir, egzersizleri yaparak göz kaslarınızı geliştirip okuma hızınızı arttırabilirsiniz.

Size hızlı okuma yetisi kazanabilmeniz için doğru yöntemi öğreten Jetoku hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilir ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Eğitmenliği için kayıtlarımız devam ediyor

jetoku

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Eğitmen Adayları için kayıtlarımız devam ediyor. Siz de Jetoku ailesine katılarak sertifikalı Hızlı Okuma ve Anlama eğitmeni olabilirsiniz.

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama sistemi ile okuma hızını 4 kata kadar arttırmak isteyen tüm kullanıcılara hitap eden Jetoku, eğitmenlerine Türkiye’nin tüm bölgelerinde sertifikalı Jetoku eğitmeni olarak eğitim verme fırsatı tanıyor.

Jetoku eğitmeni olmak için uzman eğitmenlerimizden alacağınız 3 günlük eğitim sonrasında 10 adet Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama kitabını size hediye ediyoruz. Her bir kitaba özel şifre ile online eğitim paneline giren öğrencileriniz seviyelerine uygun eğitim alıyor siz de tüm süreci takip edebiliyorsunuz.

Jetoku ile okuma ve anlama hızınız artarken zamanınız size kalır!

jetoku 1

Jetoku ile okuma ve anlama hızınız artarken zamanınız size kalır!

Jetoku, yeni okul döneminde öğrencilerin okuma ve anlama hızlarının artmasına yardımcı oluyor. Yeni okul döneminde okuma hızınızı arttırarak zamandan tasarruf edebilir bu zamanınızı yeni kitaplar okumak için değerlendirebilirsiniz.

Jetoku öğrencilerin yanı sıra her yaştan ve kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Öte yandan eğitimci iseniz, Jetoku ile okuma hızını arttırmak isteyen öğrencilere yönelik Jetoku Eğitmen Eğitimi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edin!

Okula dönüş başlıyor, Jetoku ile okuma ve anlama hızı artıyor

jetokupost

Okula dönüş başlıyor, Jetoku ile okuma ve anlama hızı artıyor

Jetoku ile okuma ve anlama hızınızı arttırmak ister misiniz? Okuma hızınızı arttırmak ve okuduklarınızı daha iyi anlamak için Jetoku ile tanışın!

Okul sezonu başlamak üzere iken okuma hızınızı arttırarak yeni döneme güçlü bir hazırlık yapabilirsiniz. Her gün onlarca PDF makale dosyası okuyabilir ya da araştırma yazılarını takip ederek daha fazla bilgiyi daha kısa sürede edinebilirsiniz.

Eğitimci iseniz, Jetoku ile okuma hızını arttırmak isteyen öğrencilere yönelik Eğitmen Eğitimi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Jetoku ile daha hızlı oku daha çok bilgi edin!

jetoku

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Programı ile okuma hızınızı 4 kata kadar arttırmanız mümkün!

Hızlı kitap okumak bazen bir ihtiyaç bazen de bir gereklilik olabilir. 

Hızlı okumak kadar okuduğunu anlamak da önemlidir! Jetoku hızlı okuma kitabı ve online çalışma platformu üzerinden görevlerinizi yerini getirip egzersizleri yaparak okuma hızınızı arttırmaya ne dersiniz? 

Okul sezonu öncesinde sınav dönemlerinde zamandan kazanmak için Jetoku ile tanışın!

www.siemarket.com

#jetoku #kitap #okuma #anlama #hızlıokuma #gelişim #siemarket

Jetoku – Size Özel Eğitim İçeriği ve Uygulamalar Hazırlar

jetoku 1

Jetoku’nun kişiye özel eğitim içeriği ve uygulamalar hazırlaması, sürekli olarak seviyeyi kontrol etmesi, koordinasyonlu bir eğitim sunması raporlama sistemi ile öğrenci, öğretmeni ve veliyi bilgilendirerek tüm hızlı okuma programlarından ayrışmaktadır.
Online hızlı okuma ve anlama kursumuz alışıla gelmiş klasik hızlı okuma eğitimlerinden birçok yönde farklılık gösterir.
Bunların başında AKILLI REHBER gelmektedir. Akıllı rehber, eğitim grubunuza göre, size özel bir eğitim içeriği sunar. Bu eğitim içeri 30 dersten oluşur. Akıllı rehber, ilk olarak 1 dakikada okuduğunuz kelime sayısını test eder. Daha sonra her gün ihtiyacınız olan egzersizleri yaptırır.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.