KURUMSAL

Hakkımızda;

www.siemarket.com,  2013 yılından bu yana büyüyerek  faaliyetlerine devam eden Seçmen Danışmanlık Limited Şirketinin satış kanalıdır.

Seçmen Ltd., Dünya dan ve Türkiye den en iyi , en güncel , zihinsel ,ruhsal ve fiziksel gelişiminizi, yeteneklerinizi geliştirmeye  yardımcı olan eğitim ,psikoloji ve terapi alanında ; kitap, oyuncak, yazılım ve cihaz  markaları ile  teknolojilerini takip edip sizlere kazandırmanın çabası içindendir.

Biz kimiz, Ne iş Yapıyoruz?

Biz, yaptığımız işin farkında olan bir ekibiz. Diğer e-ticaret sitelerinden farklı sadece satış yapmanın ötesinde, alanında uzman kadrosuyla sizlerin ihtiyacına ve sorunlarına cevap verecek şekilde organize olduk. Oluşturduğumuz portal da çözüm üretip   ihtiyaca uygun imkanlar da sunabiliyoruz. Satışa sunduğumuz tüm markaların yetkili satıcılık haklarını ve sorumluluklarını alarak sizlere hizmet vermenin gururu içindeyiz. 

Müşterilerimiz kim?

Doğal olarak kendinizin veya yakınlarınızın fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimine önem veren sizlersiniz. Hastalarının ve danışanlarının veya öğrencilerinin fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimine önem verip ürünlerimizi kullanan veya tavsiye eden eğitimci, terapist, psikolog, psikiyatrist, hekimler veya kurumsal yapılardır.