Kategori Arşivleri: Forbrain

Forbrain ile beyninizin sınırlarını keşfedin!

forbrain

Beyninizi sahip olduğu potansiyelde çalıştırmak ister misiniz?

Forbrain, her yaştan kullanıcının beyin sınırlarını keşfetmelerinde onların en büyük yardımcıları oluyor.

Odaklanma problemi, dikkat dağınıklığı ya da çeşitli zorluklarla baş etmeye çalışırken bir de dil ve konuşma bozuklukları eklenince çocuklarda istenmeyen durumlar ortaya çıkabiliyor.

Yüksek hassasiyete sahip mikrofonu, kullanıcının sesini eğitmek için çevresel gürültüleri engelleyen dinamik filtresi ve kemikten iletim yapan işitme teknolojisiyle Forbrain kulaklık, kullanıcıların dil ve konuşma becerilerini geliştirmelerinde yardımcı oluyor. Forbrain, dil ve konuşma terapisi için uzmanlar tarafından tercih ediliyor.

Kullanıcının sesini modüle ederek beyni uyaran Forbrain, işitsel algı, işlemleme ve konuşma becerilerinin güçlendirilmesi, dikkat ve belleğin iyileştirilmesi için kullanılıyor. Üstelik günde yalnızca 15 dakika kullanmak yeterli oluyor.

Mükemmel İş Görüşmeleri İçin Forbrain Kulaklık Kullanın!

forbrain 3

Yüksek hassasiyete sahip mikrofonu, sesinizi eğitmek için çevresel gürültüleri engelleyen dinamik filtresi ve kemikten iletim yapan işitme teknolojisiyle Forbrain kulaklık, kullanıcıların dil ve konuşma becerilerini geliştirmede yardımcı oluyor.

Mükemmel iş görüşmeleri için Forbrain kulaklık ile yapacağınız egzersizler iş hayatınızda başarıyı yakalamanıza olanak tanıyor.

Forbrain, özel filtreli mikrofonu ve kemikten iletim kulaklığı sayesinde kullanıcının sesini modüle ediyor ve beyni uyarıyor.

Çocuklarda olduğu gibi yetişkinlerde de etkili olan Forbrain dil ve konuşma terapisi için uzmanlar tarafından tercih ediliyor. İşitsel algı, işlemleme ve konuşma becerilerinin güçlendirilmesi, dikkat ve belleğin iyileştirilmesi için günde 15 dakika Forbrain kullanmak yeterli oluyor.

Forbrain kulaklığımız ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!

Forbrain Kulaklık ile şarkı söyleme yeteneğinizi geliştirin!

forbrain 2

Forbrain Kulaklık ile tanışanlar sunduğu avantajları öğrenmeye devam ediyor. Yalnızca dil ve konuşma terapisi için değil, şarkı söylemede de etkili olan Forbrain notaları daha iyi anlamaya ve en ideal sesinizi kullanmanıza yardımcı oluyor.

Kemikten iletim teknolojisini kullanan Forbrain Kulaklık ile herhangi bir kablo ya da yardımcı ekipmana ihtiyaç duyulmuyor. Özel filtreli mikrofonu ve kemikten iletim teknolojili kulaklığı ile oldukça hafif olan Forbrain kulaklık 3 yaşından itibaren kullanılabiliyor. Üstelik yetişkinler de Forbrain kulaklığı kullanabiliyor.

Forbrain kulaklığın faydaları yalnızca şarkı söyleme becerisini güçlendirmekle sınırlı kalmıyor.

Forbrain Kulaklık;

-Konuşma ve dil güçlükleri

-Öğrenme güçlükleri

-İşitsel işlemleme bozuklukları

-ADD ve ADHD gibi dikkat eksikliği sorunlarını aşmada yardımcı oluyor.

Forbrain, dünyaca ünlü Tomatis Metodu’nun yöntemlerini kullanıyor. Program yapısında yer alan marş ve benzer müzikler, ritmin öne çıkarılması ve beden hareketlerinin fizyolojisini andırması için özel olarak sunuluyor. Bu sayede, tüm beden istemsiz olarak harekete geçiriliyor.

Günde yalnızca 15 dakika kullanmak Forbrain’in olumlu etkilerden faydalanmayı mümkün kılıyor.

Forbrain kulaklığımız ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!

Çocuğunuzun okuma becerisini Forbrain ile geliştirin!

forbrain 1

Forbrain kulaklık, çocuklarda okuma becerisini artıran gelişmiş teknolojilere sahip özel filtreli bir mikrofondur.

Çocuklarda olduğu gibi yetişkinlerde de etkili olan Forbrain dil ve konuşma terapisi için kullanılırken, çocukların okuma becerisini de geliştiriyor.

İşitsel algı, işlemleme ve konuşma becerilerinin güçlendirilmesi için geliştirilen Forbrain kulaklığı günde 15 dakika kullanmak konulma beceresinin yanı sıra dikkat ve belleğin iyileştirilmesi için yeterli oluyor.

3 yaşından itibaren kullanılabilen Forbrain kulaklık, özel filtreli mikrofonu ve kemikten iletim kulaklığı sayesinde kullanıcının sesini modüle ediyor ve beyni uyarıyor.

Forbrain kulaklığımızı daha yakından keşfetmek için internet sitemizi ziyaret edin!

Beyninizi güçlendirmek için kendi sesinizi kullanın!

forbrain

Forbrain, Tomatis Metodu’nu kullanan bir terapi kulaklığı olarak geliştirildi. Özel filtreli mikrofonu ve kemikten iletim kulaklığı ile kullanıcının konuşma becerilerinin güçlendirilmesinde olduğu kadar işitsel algı, işlemleme ve dikkat ve belleğin iyileştirilmesi için de kullanılabilen Forbrain, yetişkinlerde ve çocuklarda etkili sonuçların alınmasını sağlıyor. Üstelik bunun için günde 15 dakika Forbrain kullanmanız yeterli!

Forbrain kulaklık, kullanıcının sesini modüle ederek kemikten iletim sistemiyle beyne gönderiyor böylelikle konuşma becerisinin iyileştirilmesini sağlıyor.

Yeni eğitim – öğretim yılında Forbrain ile fark yaratın!

fobrain

Yeni eğitim – öğretim yılında Forbrain ile fark yaratın!

Forbrain, yeni eğitim – öğretim yılında öğrencilerin öğrenme kapasitesinin arttırılmasında yardımcı oluyor. Kemikten iletim teknolojisini kullanan Forbrain kulaklık kablosuz şekilde kullanılabiliyor.

DEHB’li çocukların dikkat ve konsantrasyonlarının arttırılmasında kullanılan Forbrain kulaklık ile çocukların dil ve konuşma becerileri de artıyor.

Forbrain kulaklığımız ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!

Forbrain ile şarkı söyleme yeteneğinizi geliştirin!

forbrainpost

Forbrain ile şarkı söyleme yeteneğinizi geliştirin!

Forbrain, şarkı söyleyen gençlerin müzik becerilerini arttırmaya yardımcı oluyor. Şarkı söyleyen gençler arasında Forbrain kullananlar notaları daha iyi algılıyor ve sesleri daha net duyuyor.

Forbrain’i şarkı söyleyen yetişkinler de kullanabiliyor. Forbrain kullanan yetişkinler seslerini notalara daha güçlü adapte edebiliyor.

Öte yandan kemikten iletim teknolojili Forbrain’i kullanan DEHB’li çocuklar da şarkı sözlerini daha kolay ezberleme yeteneğine kavuşuyor.

Forbrain kulaklığımız ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!

Oturduğunuz yerden dil terapisi alın!

forbrain

Konuşma bozukluğu olan çocuklar için Forbrain’i keşfedin! Üstelik kullanımı da oldukça kolay! Ebeveynler tarafından devam niteliğinde evde de kullanılabilen Forbrain, entegre mikrofonu ve kemik iletimi yapan kulaklığı sayesinde kendi konuşmanızı gerçek zamanlı olarak biraz daha yüksek sesle duymanızı sağlayan kablosuz bir kulaklıktır.

Bu sayede sesiniz kulağınıza daha doğru şekilde iletilir ve konuşmanızın iyileşmesine katkıda bulunur.

www.siemarket.com

#forbrain #işitme #eğitim #dikkat #hafıza #beyin #iletişim #konuşma #kulaklık #siemarket

Forbrain – Dikkat ve Odaklanmayı Arttırır

forbrain

Odaklanmanızı ve dikkatinizi artırır. Bir kitap okuduğunuzda, hikayenin içeriğine %100 odaklanırsınız ve sonrasında dikkat sürenizin çok daha iyi olduğunu görürsünüz. Modern sosyal medya çağında, bu özellikle her yaştan çocuklar ve yetişkinler için önemlidir. Forbrain’i takarken tutarlı bir şekilde okumak, yalnızca konsantrasyon seviyelerini artırmaya değil, aynı zamanda üretkenliğe de yardımcı olur.

Forbrain – Konuşma Bozukluğu Olan Çocukların Kendi Seslerini Net Duymasını Sağlar

forbrain

Konuşma bozukluğu olan çocuklarla çalışırken kullanılan birçok araçtan biri Forbrain dir. Bu araç harika, çünkü kullanımı inanılmaz derecede kolay ve ebeveynler tarafından evde devam etme uygulaması sırasında da kullanılabilir.

Forbrain, küçük bir mikrofon kullanımı ve kemik iletimi sayesinde kendi konuşmamızı gerçek zamanlı olarak biraz daha yüksek sesle duymamızı sağlayan kablosuz bir kulaklıktır.

Forbrain’i konuşma bozukluğu olan çocuklarda kullanmayı tercih etmelerinin nedeni, çocukların kendi konuşmalarını daha net duymalarına yardımcı olabilmesidir. Konuşmamızı iyileştirebilmenin ilk adımı, konuşmamız kulağa pek doğru gelmediğinde kendi kendini izleyebilmek ve duyabilmektir. Forbrain, sadece kendi sesimizin yüksekliğini arttırma gibi basit bir özelliği ile bu süreci kolaylaştırıyor.

#forbrain #işitme #eğitim #dikkat #hafıza #beyin #iletişim #konuşma #kulaklık #siemarket

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.