Read&Write Nedir?

Read&Write Nedir?

Her yaştan insana, yabancı dil becerilerini güven duygusuyla  geliştirme ve sergileme imkânını tanıyan, akıllı ve kullanıcı dostu destek teknolojileri sayesinde, iletişim  olanaklarının yukarı çekilmesini amaçlıyoruz. Gündelik etkinlikler kapsamında kullanılan yardımcı teknolojik aygıtlar ve yabancı dil öğrenimi yazılımlarında, dünyanın dört bir   yanındaki okullar ve üniversitelerde lider konumdayız.

 

 
Her gün dünya genelinde milyonlarca öğrenci tarafından kullanılan Read&Write, İngilizce dilindeki okuma, yazma, dinleme ve konuşma etkinliklerinde zorlanan herkese yardımcı oluyor.
Read&Write yazılımının bir parçası olan metin seslendirme işlevi, öğrenme verimliliğini %11’e varan oranda artırırken, sözlük ve resimli sözlük işlevleri ile yabancı dil gelişimi hızlandırılır.
Read&Write, her yaştan öğrenci için yabancı dil okuma, yazma,konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olur.
 
 
*Yandaki tablo, Malezya’da yürütülen bir pilot çalışma kapsamında Read&Write yazılımının 8 haftalık kullanımı öncesinde ve  sonrasında elde edilen sonuçlar ile kaydedilen gelişim oranlarını göstermektedir.
 
Read&Write yazılımının, tüm işlevleri tek bir ekranda ve tek bir araç çubuğunda birleştirmesi, beni ve öğrencilerimi metin    araştırmaları, sözlük kullanımı, telaffuz desteği vb. konularda farklı uygulamaları kullanmak için saatlerce uğraşarak zaman kaybetmekten kurtardı".
Andrea Williams / 5 ve 6’ncı sınıf öğretmeni / WaiauPa School, Yeni Zelanda