Pronounce Kulaklığı Keşfedin

Pronounce ile İngilizcenize güç katın.

 

Devrim niteliğinde bir kulaklık takımı olan Pronounce, İngilizce dinleme ve konuşma becerilerinizi doğal bir yolla geliştirir. Konuşmanızın netleşmesini ve İngilizce konuşmaları çok daha rahat anlamanızı olanaklı kılar.

AKICI İNGİLİZCE KONUŞMANIN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRIN
Çocukluk dönemimiz boyunca, kendi anadilimizin ses yapılarına odaklanmayı öğreniriz. ‘Dilsel kodlama’ adı verilen bu doğal bilişsel gelişim süreci, konuşmayı öğrenmenin zorunlu aşamaları arasındadır. Beynimiz, bu nedenle, başka dilleri de kendi anadilimizin ritim ve kodlamalarını esas alarak işlemleme eğilimi sergiler. Konuşmayı öğrenme aşamasındaki bir çocuğun, eşzamanlı olarak birden fazla dili kolayca öğrenebilmesinin nedeni de budur: Beyinde, engelleyici nitelikteki sabit kodlamalar henüz oluşmamıştır. Pronounce, İngilizce diline ait ritim ve seslere yatkın hale gelmenize yardımcı olur.
 
 
"Yabancı dile ait ritim tam anlamıyla özümsenmeden, ilgili gramer, sözdizimi ve sözcük hazinesinin doğru öğrenilmesi de mümkün olmayacaktır’’ Jean- Pierre Granier, Phd Neurolinguist
 
 
İKİ KAT DAHA ETKİLİ
 
Pronounce Avrupa birliği tarafından yapılan önemli araştırmalar sonucu ortaya çıkan patentli bir teknolojidir. Bu araştırmanın sonucunda işitsel algı eğitimine dayanan bir teknoloji ile İngilizce öğrenmenin , İngilizce öğrenmek için gereken zamanın yarıya indirilebileceğinin sonucuna varılmıştır.
 
‘’Standart bir kurala bağlı olarak ses algılama eğitimi alan bir grup öğrenci, öğrenme süresini ve eğitim ile ilgili yorgunluğu yarıya indirmeyi başarmışlardır. " İŞİTSEL-DİL RAPORUNDAN ALINTI- BOLOGNA UNİVERSİTESİ
 
 
DOĞAL VE BASİT
Pronounce, ağzınızla ürettiğiniz sesleri kulaklarınıza yönlendirmeden önce işleyerek, İngilizce diline ait doğru sesleri özümsemenizi sağlar.
 
BASİT
Kendi başınıza ya da öğretmeninizle gerçekleştirdiğiniz günlük İngilizce çalışmalarınıza Pronounce aygıtını çok basit bir şekilde dahil edin.

GÜÇLÜ
Her gün Pronounce ile sadece birkaç dakika egzersiz yaparak, dilsel akıcılığınızı önemli 
ölçüde geliştirin.
 
PRONOUNCE, size gramer kuralları ya da yeni sözcükler öğretmeyecek, İngilizceyi daha iyi ve rahat konuşup anlamınızı sağlayacaktır.