AfterShokz Nasıl Çalışır?

AfterShokz Nasıl Çalışır?

 Kemikten iletim, işitme sürecinin doğal bir parçasıdır. Bize ulaşan tüm sesler, aynı anda hem kulak zarlarımız, hem de bedenimizdeki kemikler üzerinden ilerler. Geliştirmiş olduğumuz tescilli ses teknolojileri ve tasarım patentleri aracılığıyla, şimdi bu işleyişi yeni bir seviyeye taşıyoruz. 
Sonuç: Benzersiz bir çevresel farkındalık ve konfor düzeyi sunan kulaklıklar.
 

Nasıl Çalışır ?

Sinyal dönüştürücüler, elmacık kemikleri üzerinden iç kulağa ulaşacak mini titreşimler yaratır ve kulağı kapatmadan ses iletiminin gerçekleşmesini sağlar.

BENZERSİZ BİR ÇEVRESEL FARKINDALIK VE KONFOR DÜZEYİ SUNAN KULAKLIKLAR

 

Açık Kulak Tasarımı ve Kemik İletim Teknolojisi Bir Arada 

AfterShokz kulaklıkları, konfor ve güvenlik sağlayan açık kulak tasarımı ile kemik iletim teknolojisini birlikte sunmaktadır. Kulaklık, kulaklarınızın hemen önüne yerleşiyor. Bu teknoloji ile koşu, yürüyüş, fitness ve antrenman yaparken, bisiklet ve araç kullanırken çevrenizden gelen sesli uyaranlara karşı izole olmadan, yüksek kalitede müzik dinleyebilecek ve telefon görüşmesi yapabileceksiniz.
 

PremiumPitch™

PremiumPitch kemik iletim teknolojisinde AfterShokz tarafından geliştirilen eşsiz bir teknoloji. Patentli ikiz süspansiyona sahip berilyum/bakır transducerler ile temiz ses ve ayırt edilebilir bir bas sunuyor. Dengeli EQ ayarları ile güçlendirilmiş bas ve daha az titreşim bir arada. Kulaklarınız yerine kemikleriniz üzerinden hareket eden seslerin gerekli hassasiyet ve netlikte düzenlenemeyeceğini düşünebilirsiniz. PremiumPitch teknolojisi olmasaydı, gerçekten de bu düzeyde bir netlik mümkün olmayabilirdi. Gerek müzik, gerekse konuşma seslerinin, kemikten iletimde en yüksek hassasiyet ve netlikle iletimi artık mümkün.

Kemik İletim Teknolojisi

   Kemik iletim teknolojisi yüksek kalitede stereo sesi kulaklarınızı kapatmadan, kulak zarı yolunu kullanmadan, elmacık kemikleri vasıtası ile doğrudan salyangoz kanalına ulaştırır. AfterShokz, sahip olduğu birçok patentli teknoloji ile en üst düzeyde performans sunar.Kulağınızın içine hiçbir şekilde temas etmez; bazı kulak rahatsızlıklarında bile sorunsuzca kullanılabilir.

 Sweat Resistant

  Yoğun bedensel aktivitelerden olumsuz etkilenmeyecek dayanıklı ürün tasarımı, terlemeye ve olumsuz hava koşullarına karşı son derece dirençli. Nanoteknoloji ürünü dış kaplama ve su geçirmez kauçuk contalar, ter ve nemin aygıta girişini engeller.

 LeakSlayer™ Teknolojisi

   LeakSlayer, ses dönüştürücüler tarafından oluşturulan sesleri kullanarak, aygıt muhafazasından yayılan sesleri ortadan kaldırmak, klasik kulak üstü ve kulak içi kulaklıklarla karşılaştırıldığında bile ses kaçaklarını önemli ölçüde azaltmak amacıyla tasarlandı.